Santia Xlearning

Jsme SantiaXlearning. Tvoříme xLearningy – kurzy, kde se vzděláváte svým vlastním zážitkem. Máme 20 let zkušeností s moderním vzděláváním. Vytváříme e-learningové kurzy, které jsou interaktivní, naučné a zábavné. Nebudeme do vás lít teorii. Necháme vás hrát si.

Kromě hotových e-learningů, vytváříme také e-learningy na míru. Na téma, jaké budete potřebovat. Naší dílnou již prošly e-learningy na téma etický kodex, onbearding, představení společnosti, zákonná školení – BOZP, řidiči, penze, investice, úvěry, pojistky a mnoho dalších.

Image
Zastupujeme celosvětovou platformu TalentLMS. Jednotný ceník pro celý svět – transparentní ceny od nás i od samotného poskytovatele. Založte si zdarma svůj vlastní TalentLMS účet a vyzkoušejte si, proč se Talent LMS pravidelně umisťuje na předních příčkách z hlediska oblíbenosti u uživatelů a přehledného designu.

Informace

logo

Jsme SantiaXlearning. Vytváříme e-learningové kurzy, které jsou interaktivní, naučné a zábavné. Nebudeme do vás lít teorii. Necháme vás hrát si.

Kurz - Písemná komunikace

Seznamte se s kurzem Písemná komunikace. V tomto kurzu se v 14 kapitolách naučíte psát bez chyb a tak, aby vaše texty měly hlavu a patu. Naučíme vás, aby vaše komunikace měla pozitivní náboj.

Kontakty

Karlínské náměstí 6

Praha 8 – Karlín

Tel. +420 731 074 108

E-mail: lenka.cyprichova@santiax.cz

Kde nás najdete

mapa pisemna komunikace